17 Ocak Esra Erol Full İzle - 17.01.2014 Esra Erol Online İzle, Esra Erol 17 Ocak Bölümünü İzle

17 Ocak 2014 Esra Erol izlemek için linke tıklayınız
Esra Erol 17.01.2014 Bölümü için linke tıklayınız

Esra Erol'la hafta içi her gün 16.30'da FOX'ta!
Kumanda kadınlarda, gözler FOX'ta! Milyonların sevgilisi Esra Erol yeni programı ve yeni formatla hafta içi her gün FOX'ta! 
Milyonlarca aileyi ekran başına toplayan, en başarılı kadın programı sunucusu Esra Erol, FOX'ta mutlu evliliklere aracı olmaya devam ediyor. Heyecan hep dorukta. Esra Erol her zamanki sıcak, samimi ve doğal haliyle fark yaratmaya devam ediyor. Adaylarını araştırıyor, özenle seçiyor. Adaylar birbirini görmeden ilk tanışmaları gerçekleştiriyor. Samimi ve neşeli bir ortamda birbirlerini tanımaya başlayan adayların heyecanına ekran başındaki seyirciler de ortak oluyor.
Ayrıca adayları ve izleyicileri bilgilendirme, soru ve sorularaına cevap bulmak için avukat, psikiyatr, psikolog, evlilik danışmanı gibi uzmanlar da programa davet ediliyor.
Ekranların en sevilen yüzlerinden, yıllardır mutlu evliliklere aracı olan, sıcaklığı, neşesi ve doğallığıyla gönüllere taht kuran Esra Erol, hafta içi her gün FOX'ta! Esra Erol, yeni mutluluklara öncülük ederken keyifli sohbet ve eğlenceyle yeni umutlara yol açacak... Esra Erol’la hafta içi hergün 16.30’da FOX TV'de

Etiketler : 17 ocak esra erol canlı izle, 17 ocak esra erol izle, esra erol hangi kanalda, esra erol 17 ocak fox izle, esra erol programı youtube, esra erol 17 ocak bölümü, 17.01.2014 esra erol izle, esra erol fox tv izle, esra erol fox izle, esra erol 17 ocak izle, esra erolla izdivaç 17 ocak izle, esra erol canlı programı izle, esra erol youtube 17 ocak izle, esra erol 17 ocak izdivaç,fox izdivaç izle, esra erol tv izle, esra erol canlı, fox esra erol izle, fox izdivaç 17 ocak izle, esra erolla izdivaç 17 ocak izle, esra erol canlı izle 17 ocak

Etiketler: , , , , , ,

~ TVGundemi.blogspot.com ~ :
TVGündemi sitemizde en güncel dizilerin tekrarlarını, canlı maç anlatımlarını, tv dizilerinin özetleri, tv yarışmalarının tekrarlarını, maç özetlerini, filmlerin HD çekimlerini, Full HD ve tek parça olarak izleyebilirsiniz !