16 Ocak Esra Erol Full İzle - 16.01.2014 Esra Erol Online İzle, Esra Erol 16 Ocak Bölümünü İzle

16 Ocak 2014 Esra Erol izlemek için linke tıklayınız
Esra Erol 16.01.2014 Bölümü için linke tıklayınız

Esra Erol'la hafta içi her gün 16.30'da FOX'ta!
Kumanda kadınlarda, gözler FOX'ta! Milyonların sevgilisi Esra Erol yeni programı ve yeni formatla hafta içi her gün FOX'ta! 
Milyonlarca aileyi ekran başına toplayan, en başarılı kadın programı sunucusu Esra Erol, FOX'ta mutlu evliliklere aracı olmaya devam ediyor. Heyecan hep dorukta. Esra Erol her zamanki sıcak, samimi ve doğal haliyle fark yaratmaya devam ediyor. Adaylarını araştırıyor, özenle seçiyor. Adaylar birbirini görmeden ilk tanışmaları gerçekleştiriyor. Samimi ve neşeli bir ortamda birbirlerini tanımaya başlayan adayların heyecanına ekran başındaki seyirciler de ortak oluyor.
Ayrıca adayları ve izleyicileri bilgilendirme, soru ve sorularaına cevap bulmak için avukat, psikiyatr, psikolog, evlilik danışmanı gibi uzmanlar da programa davet ediliyor.
Ekranların en sevilen yüzlerinden, yıllardır mutlu evliliklere aracı olan, sıcaklığı, neşesi ve doğallığıyla gönüllere taht kuran Esra Erol, hafta içi her gün FOX'ta! Esra Erol, yeni mutluluklara öncülük ederken keyifli sohbet ve eğlenceyle yeni umutlara yol açacak... Esra Erol’la hafta içi hergün 16.30’da FOX TV'de

Etiketler : esra erol 16 ocak izle, 16 ocak esra erol izle, esra erol youtube izdivaç izle, esra erol canlı yayın izle, esra erol 16 ocak izle,esra erol izdivaç izle, esra erol canlı izle, esra erol fox izle, esra erol 16 ocak izle, 16.01.2014 esra erol izle, esra erol canlı izle,esra erol fox 16 ocak izle, esra erolla izdivaç 16 ocak izle, esra erol canlı izle 16 ocak,16 ocak esra erol izle, esra erol programı 16 ocak, esra erol 16 ocak youtube, esra erol izle fox 16 ocak, esra erol canlı izle, esra erol youtube izle 16 ocak, 

Etiketler: , , , , ,

~ TVGundemi.blogspot.com ~ :
TVGündemi sitemizde en güncel dizilerin tekrarlarını, canlı maç anlatımlarını, tv dizilerinin özetleri, tv yarışmalarının tekrarlarını, maç özetlerini, filmlerin HD çekimlerini, Full HD ve tek parça olarak izleyebilirsiniz !