7 Mayıs 2014 Kara Para Aşk Full İzle-07.05.2014 Kara Para Aşk Atv İzle-7 Mayıs Kara Para Aşk 9.Bölüm İzle
07.05.2014 Kara Para Aşk Son Full İzle

7 Mayıs 2014 Kara Para Aşk 9.Bölüm İzlemek İçin Linke Tıklayınız

Kara Para Aşk Eski Bölümler İçin Linke Tıklayın.

Uyarı: Linkler youtube.com'dan alınmaktadır, aktif değilse siteye yüklenmemiştir.
Aile içinde çatışma...
Elif, Ömer’in tepkisini ölçmeye ve ne düşündüğünü anlamaya çalışırken beklenmedik bir misafir ikilinin konuşmasını böler ve her şey havada kalır. Elif, isteyerek öpmüştür Ömer'i... Peki ya Ömer? Elif deli gibi bunu merak etmektedir. Hislerinin Ömer’deki karşılığını bulmak için çabalar. Elif beklediği cevabı alabilecek midir?
Nilüfer, Metin’e iyiden iyiye kapılmıştır. İfadesini almak için gelen Pelin ve Arda, Nilüfer’den Metin’in robot resmini çizdirmesini ister. Nilüfer aşık olduğu adamı ele vermek üzeredir. Bu sırada Elif, Nilüfer’i kurtardığı için rahatlamıştır.
Elif, Ömer’in polis olduğu ve Nilüfer’i kurtarmak için oyun oynadıkları gerçeğini annesinden saklamaya devam etmektedir. Uygun zamanı bulmaya çalışırken planı altüst olur. Üstelik ablası Aslı’nın yeniden atak dönemine girdiğinden de habersizdir.

Etiketler: , , , ,

~ TVGundemi.blogspot.com ~ :
TVGündemi sitemizde en güncel dizilerin tekrarlarını, canlı maç anlatımlarını, tv dizilerinin özetleri, tv yarışmalarının tekrarlarını, maç özetlerini, filmlerin HD çekimlerini, Full HD ve tek parça olarak izleyebilirsiniz !