2 Mayıs Med Cezir İzle - MedCezir 2 Mayıs Full İzle - 2 Mayıs 2014 Med Cezir Tekrar İzle

2 Mayıs 2014 Med Cezir full izlemek için linke tıklayınız

Medcezir 2 Mayıs bölümünü online izlemek için linke tıklayınız

Medcezir eski bölümleri izlemek için linke tıklayınızLinkler youtube.com'dan alınmıştır, link açılmazsa henüz yüklenmemiştir.

Tan’ın  mesajlarının hepsinin Mira’ya Altınkoy sınırları içinde gelmesi, herkese aslında düşündükleri kadar korunaklı bir hayat yaşamadıklarını ispatlar. Yaman başta olmak üzere herkes Mira’nın geçmişte yaşadığı kabusu ikinci kez yaşamaması için gerekli önlemleri alır. Yaman Mira’yı bir an olsun yalnız bırakmasa da, Tan’ın hastaneden kaçtığının öğrenilmesiyle korkulu bir bekleyiş başlar.  
Etrafındaki güvenlik çemberinden bunalan Mira’yı, Yaman Tan düşüncesinden uzaklaştırmak için elinden geleni yapar. Öte yandan da Tan’ın dışarıdaki adamını bulmak için harekete geçerler.
 
Tozludere’den gelen kötü haber, Yaman’ı eski mahallesine götürür. Orkun’la Yaman’ı karşı karşıya getiren olayda, Yaman kendisine karşı bilenmiş yeni bir cephe bulur. 
 
Kadir’in evinde bulduğu ipucuyla Yaman, Tan’ın “kavuşma” planına kimsenin tahmin etmediği bir şekilde karşılık vermeye karar verir.  Büyük gün geldiğinde, Tan’ın planladığı “kavuşma” sonunda gerçekleşir. 

Etiketler: , , , , ,

~ TVGundemi.blogspot.com ~ :
TVGündemi sitemizde en güncel dizilerin tekrarlarını, canlı maç anlatımlarını, tv dizilerinin özetleri, tv yarışmalarının tekrarlarını, maç özetlerini, filmlerin HD çekimlerini, Full HD ve tek parça olarak izleyebilirsiniz !