1 Mayıs Arkadaşım Hoşgeldin izle - 01.05.2014 Arkadaşım Hoşgeldin full izle - 1 Mayıs 2014 Arkadaşım Hoşgeldin seyret

1 Mayıs 2014 Arkadaşım Hoşgeldin online izlemek için tıklayınız

Arkadaşım Hoşgeldin 1Mayıs full seyretmek için tıklayınız

Arkadaşım Hoşgeldin eski bölümleri izlemek için tıklayınız

Videolar youtube.com'dan alınmaktadır, yüklenmemişse link çalışmayabilir.

Arkadaşım Hoşgeldin'in bu haftaki konuğu Erdil Yaşaroğlu
"Arkadaşım Hoşgeldin", bu hafta da karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile güldürecek.

Her bölümüyle izleyenleri kahkahalara boğan, Perşembe günlerinin vazgeçilmezi "Arkadaşım Hoşgeldin", bu hafta da sahnede karikatürist ve yazar Erdil Yaşaroğlu'nu konuk ediyor. Samimi tavırlarıyla herkesi çok güldüren Erdil Yaşaroğlu, motorcu tipini bu kez çizmedi: oynadı!

Her hafta, yüzde yüz doğaçlama ile iki ayrı maceranın sahnelendiği "Arkadaşım Hoşgeldin"in ilk bölümünde; Arkadaşım, bu sefer de çılgın bir motorcu olur! Arkadaşım'ın, bu eğlence dolu motor yolculuğunda, kendisine bir başka motorcu daha dahil olacaktır. Üstelik bu motorcu, mizah dünyasının ünlü ismi Erdil Yaşaroğlu'dur. yönetmen iki motorcuyu vapura bindirir, ve macera başlar!

İkinci bölümde de olanlar olur! Arkadaşım, bu bölümde de diyaloglarıyla izleyenlere eğlence dolu anlar yaşatan Karadenizli bir korsan olur. Annesinin isteği üzerine, hamsi avlamaya giden Arkadaşım,  trol yapan denizcilerle karşılaşır. Ezgi ve Arkadaşım’ın trol balıkçılarla mücadelesi, izleyenleri kahkaha tufanına boğar.


"Arkadaşım Hoşgeldin", her Perşembe 22.30’da Kanal D ekranlarında!
1 mayıs arkadaşım hoşgeldin izle, arkadaşım hoşgeldin 1 mayıs full izle, arkadaşım hoşgeldin erdil yaşaroğlu izle, arkadaşım hoşgeldin 1 mayıs tekrar, 1 mayıs arkadaşım izle, arkadaşım hoşgeldin 1 mayıs tekrarı izle, arkadaşım hoşgeldin 1 mayıs youtube izle,


Etiketler: , , , ,

~ TVGundemi.blogspot.com ~ :
TVGündemi sitemizde en güncel dizilerin tekrarlarını, canlı maç anlatımlarını, tv dizilerinin özetleri, tv yarışmalarının tekrarlarını, maç özetlerini, filmlerin HD çekimlerini, Full HD ve tek parça olarak izleyebilirsiniz !