04 Mart 2014 Küçük Ağa İzle - Küçük Ağa 04 Mart bölümü full izle - 04.03.2014 Küçük Ağa online izle

04 Mart 2014 Küçük Ağa full izlemek için linke tıklayınız

Küçük Ağa 04 Mart bölümünü online izlemek için linke tıklayınız
 
Küçük Ağa eski bölümleri izlemek için linke tıklayınız
 
(Linkler youtube.com'dan alınmıştır,link çalışmıyorsa video silinmiş olabilir.)
 
Mehmetcan ortalığı birbirine katıyor
 
Annesinin gideceğini öğrendiğinden beri tüm keyfi kaçan Mehmetcan, Sinem ve Ali’yi peşinden koşturdukça koşturuyor.
 
Mehmetcan, annesinin gideceğini öğrendiğinden beri tüm keyfi kaçmış haldedir. Sinem ve Ali’yi peşinden epey koşturacaktır. Sinem, İngiltere’ye gidecektir fakat huzurlu değildir. Bu arada Ali, Mehmetcan’ı psikoloğa götürme kararı alır fakat, bu pek iyi bir fikir olmayacaktır.
 
Mehmet Ağa, torun hasretine fazla dayanmaz ve soluğu İstanbul’da alır. Mehmetcan ise ortalığı yine fena halde birbirine katacaktır.
  
KÜÇÜK AĞA 6. BÖLÜM FRAGMANI İZLE
 Mehmet Can başını belaya sokmakta, her zaman olduğu gibi kendine rakip aratmamaktadır. Sinem ve Ali’yi peşinden sürükleyecek, korkutacak ve barışmalarını sağlayacak ne varsa yapmaya devam etmektedir. Mehmet Ağa, Esma Hanım için ne yapsa şanssızlık peşini bırakmaz ve konakta işler fazlasıyla karışır. Ali ise bir anda oğlunun yerinde kendini bulur. Ali ve Sinem arasındaki çekişme bitmezken, Nur Hanım’ın kızını boşanmaya ikna etmeye çalışması, Mehmet Can’ın ise anne ve babasını barıştırma çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

Etiketler: , , , ,

~ TVGundemi.blogspot.com ~ :
TVGündemi sitemizde en güncel dizilerin tekrarlarını, canlı maç anlatımlarını, tv dizilerinin özetleri, tv yarışmalarının tekrarlarını, maç özetlerini, filmlerin HD çekimlerini, Full HD ve tek parça olarak izleyebilirsiniz !