Yılbaşı TV Rehberi-Star Tv Yılbaşı Programında Neler Var - Star Yılbaşı Programını izle - Star TV Yılbaşı Programı

2014 yılbaşı akşamı televizyonda neler var ? 2014 yılbaşı akşamı kanal kanal televizyondaki programlar ve yayın akışları. Kanal D, ATV, Show TV, Star TV yılbaşı programları..Yılbaşı akşamı TV'de neler yayınlanacak ?

Star TV Yılbaşı programını izlemek için linke tıklayınız

STAR TV
Star TV en büyük kozlarından olan O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel bölümüyle ekranda olacak. Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye'sinde geçen yılbaşında olduğu gibi yine ünlü konuklar sahnede şarkı söylerek jüriyi etkilemeye çalışacak. Saat 20.00'de başlayacak olan O Ses Türkiye yılbaşı özel programının ardından Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak'ın sunduğu 3 Adam programının yılbaşı bölümü ekranda olacak.
yılbaşı tv rehberi,yılbaşında hangi kanalda ne var, yılbaşı tv programları,yılbaşı özel programlar,yılbaşı tv rehberi,yılbaşı programlarını izle,yılbaşında kanald ne var,yılbaşında starda ne var,yılbaşında foxda ne var,yılbaşında trtde ne var,yılbaşında star programı,yılbaşı atv de ne var,yılbaşı özel cem yılmaz saat kaçta,yılbaşı kelime oyunu kaçta,yılbaşı cem yılmaz,yılbaşı özel o ses türkiye

Etiketler:

~ TVGundemi.blogspot.com ~ :
TVGündemi sitemizde en güncel dizilerin tekrarlarını, canlı maç anlatımlarını, tv dizilerinin özetleri, tv yarışmalarının tekrarlarını, maç özetlerini, filmlerin HD çekimlerini, Full HD ve tek parça olarak izleyebilirsiniz !