25 Aralık Sevdaluk 3. Bölüm İzle - 25.12.2013 Sevdaluk Full İzle - Sevdaluk 3. Bölüm İzle

sevdaluk dizisi, 25 aralık sevdaluk izle, sevdaluk son bölüm,sevdaluk fragmanı izle, sevdaluk dizisi nerde çekildi,sevdaluk tüm yayınlar, sevdaluk videoları,sevdaluk türküleri,sevdaluk dizi müzikleri,sevdaluk 3.bölüm izle,sevdaluk fragmanı,sevdaluk son bölüm tekrar,sevdaluk izle,sevdaluk tüm bölümleri izle,sevdaluk kanalı,

Sevdaluk 25 Aralık 2013 bölümünü izlemek için linke tıklayın
25.12.2013 Sevdaluk 3. Bölümü izlemek için linke tıklayınız

Orhan’ın havalanan uçağı gideceği yere ulaşsa da tek bilinen vardır; Orhan ailesinden asla vazgeçmez.

Denise’in masum olmadığından habersiz olan Adalet ise, ona karşı yaptığı ajanlık suçlamasının boşa çıkması üzerine kendisini Denise’e karşı mahcup hissetmektedir. Birkaç gün içerisinde ülkesine döneceğini düşündüğü Denise’i olabildiğince rahat ettirmek, gönlünü almak ister.

Adalet’in bu misafirperverliğine rağmen, yapılması planlanan tesisler için halkı ikna etmek üzere sosyal mühendis olarak bölgede gizlice görevlendirilmiş olan Denise, şirket adına arazi alımlarına katılmak zorundadır. Şimdilik alınması gereken bir arazi vardır; Adalet’in kardeşi Hayriye’nin arazisi... Denise’in şimdi hem Ali İhsan’ın aklına girerek kendisine Şenyuva’da kalma teklifi ettirmesi, hem de arazisini kendisine satması konusunda Hayriye’yi ikna etmesi gereklidir. Ancak Adalet’in nefesi hep ensesinde olacaktır.

Adalet’in Denise ile uğraşması Ali İhsan’la didişmesine engel değildir. Bu sefer de, Ali İhsan’ın Adalet’in bahçesine kuracağı ayı alarmı yüzünden birbirlerine girerler. Ali İhsan girdikleri iddiadan zaferle çıkar.

Etiketler:

~ TVGundemi.blogspot.com ~ :
TVGündemi sitemizde en güncel dizilerin tekrarlarını, canlı maç anlatımlarını, tv dizilerinin özetleri, tv yarışmalarının tekrarlarını, maç özetlerini, filmlerin HD çekimlerini, Full HD ve tek parça olarak izleyebilirsiniz !