12 Aralık Kar Tatili Olan İller İlçeler- 12.12.2013 Kar Tatili Olan Okullar-12 Aralık 2013 Kar Tatili Edilen Okullar İstanbul

12 Aralık 2013 Kar Tatili Olan İller İlçeler - Kar Tatili Olan Okullar 12.12.2013,hangi illerde kar tatili edildi 12 aralık 2013, kar yağışından tatil olan iller ilçeler 12.12.2013 ,kar tatili 12.12.2013, kar tatili memur engelli memur hamile memura kar tatili 12.12.2013,Kar Tatili Olan İller nereler, Kar tatili nerelerde, Kar Tatili Ne Kadar Sürecek, Okullarda kar tatili olan iller hangileri, Türkiye geneli kar tatili olan iller Kar Tatili Olan İller, Kar Tatili Olan Okullar, Hangi İllerde Okullar Tatil, kar tatili nerelerde, 12 Aralık İstanbul kar tatili,12 Aralık Ankara kar tatili, 12 Aralık Erzurum kar tatili, 12 aralık istanbulda tatil mi, yarın tatil edilen yerler
İL İL HAVA DURUMUNU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Tatil Edilen ilçeler ve okullar için tıklayınız

BALIKESİR (AA) - Balıkesir merkez ve köylerde, kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün daha ara verildi.
Balıkesir Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Meteoroloji'den alınan bilgilere göre, bölgede dünden bu yana devam eden yoğun kar yağışının yarın da etkisini sürdüreceği belirtildi.
Hıfzıssıhha Kurulu Kararı ile il merkezi ve köylerde ulaşımda meydana gelen olumsuzluklar da dikkate alınarak, ilk ve orta dereceli okullarda yarın da eğitim ve öğretime ara verildiği bildirilen açıklamada, kamuda çalışan hamile ve özürlü memurların da idari izinli sayılacakları kaydedildi.
BATMAN (MEM) - İlimiz merkezinde kar yağışının devam etmesinin ulaşımda sıkıntılar yaratacağı düşünülerek, 12/12/2013 Perşembe günü İlimiz merkeze bağlı; Okulöncesi, İlkokul, Ortaokul ve Ortaöğretim okullarının tümü İl Hıfzısıhha Kurulu Kararı gereğince 1 (bir) günlük tatil edilmiştir.
BOLU (CHA) - Bolu'da 3 gündür aralıksız devam eden kar yağışı nedeniyle okulların yarın da tatiledilmesine karar verildi. İlk ve orta okullar tatil edilirken liselerin eğitime devam edilmesi kararlaştırıldı.Özel Eğitim Okulları'da perşembe ve cuma günü tatil edildi. İlçelerde ise karar kaymakamlara bırakılacak
Devam eden yoğun kar yağışı sonrasında Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Perşembe günü "Merkez ilçede ilk ve orta okullar tatil, liseler eğitime devam edecek.İlçelerde kararı kaymakamlar verecek."açıklamasında bulundu.
DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır'da etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezindeki okullarda yarın eğitime bir gün ara verileceği bildirildi.
Valilikten yapılan açıklamada, bugün başlayarak akşam saatlerinde artarak devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle merkez Kayapınar, Yenişehir, Sur ve Bağlar
ilçelerindeki tüm ilk, orta ve lise düzeyindeki eğitim kurumlarının 12 Aralık 2013 Perşembe günü bir gün süreyle tatil edildiği belirtildi.
DÜZCE (AA) - Düzce'de yoğun kar yağışı nedeniyle il ve ilçelerdeki tüm okullarda eğitime iki gün ara verildi.
Düzce Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, il genelinde iki gündür aralıksız devam eden kar yağışının, kent genelinde günlük hayatı olumsuz yönde etkilediği, yağışın bugün ve yarın da devam edeceği belirtildi.
Açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle il geneli ve tüm ilçelerdeki okullarda bugün ve yarın eğitime ara verildiği kaydedildi.
GAZİANTEP (MEM) - 12 Aralık Perşembe günü Kar yağışı nedeniyle Şahinbey ve Şehitkamil ilçemizdeki okullar 1 gün tatil edilmiştir
GİRESUN (AA) - Giresun'da etkili kar yağışı nedeniyle merkez dahil birçok ilçede eğitime ara verildi.
Milli Eğitim Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, kar yağışı dolayısıyla merkez ilçe ile Bulancak, Piraziz, Keşap, Espiye, Görele, Tirebolu, Eynesil, Güce, Doğankent, Şebinkarahisar ve Çanakçı ilçelerinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime yarın ara verildi.
Kar yağışının etkili olduğu Dereli ve Yağlıdere ilçelerinde ise yarın ve 13 Aralık Cuma günü okullarda eğitime ara verildiği öğrenildi.
HAKKARİ (İHA) - Hakkari'de yoğun kar yağışı nedeniyle il genelinde okulların 1 gün süreyle tatil edildiği bildirildi.
Alınan bilgiye göre, yoğun kar yağışı ve elverişsiz hava şartları nedeniyle il ve ilçelerde 12 Aralık 2013 Perşembe günü tüm okulların bir gün süreyle tatil edildiği belirtildi.
KARAMAN (AA) - Karaman'ın 3 ilçesinde kar yağışı nedeniyle yarın eğitime ara verilecek
Kaymakamlıklardan ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre, kar yağışının ulaşım ve günlük yaşamı olumsuz etkilediği Ayrancı, Sarıveliler ve Başyayla ilçelerinde yarın eğitime ara verilmesi kararlaştırıldı.
Karaman merkez ve Kazımkarabekir ilçesine bağlı köylerden taşımalı eğitimle gelen öğrenciler de eğitimlerine bir gün ara verecek.
KASTAMONU (AA) - Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Hanönü, İnebolu, Çatalzeytin, İhsangazi ilçelerinde ve Cide'ye bağlı bazı köylerde eğitime bir gün, Küre ve Doğanyurt'ta iki gün, Daday'da üç gün ara verildi.
İlçe milli eğitim müdürlüklerinden edinilen bilgiye göre, Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Hanönü, İnebolu, Çatalzeytin ve İhsangazi ilçelerinde, Cide'nin Baltacı, Toygarlı ve İlyasbey köylerinde taşımalı eğitim kapsamındaki okullar bir gün, Küre ve Doğanyurt'taki okullar ise iki gün tatil edildi.
Daday'da ise 13 Aralık'a kadar eğitime ara verildi.
KONYA (DHA) - Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, yoğun kar yağışı ve yollarda oluşan buzlanma nedeniyle Ereğli, Halkapınar ve Taşkent ilçelerinde ilk ve orta dereceli okullarda yarın 1 gün süreyle eğitime ara verildiğini bildirdi. Emirgazi İlçesi'ndeki taşımalı sistemle eğitim ile köydeki okullarda da eğitime ara verildi.
MARDİN (CHA) - Mardin'in Midyat ilçesinde devam eden kar yağışı nedeniyle okullar bugün ve yarın tatil edildi.
İlçede etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle okulların 2 gün tatil edildiği açıklandı. İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Şişman, "Okullar bugün öğleden sonra ve yarın tatil edildi." dedi.
NİĞDE (AA) - Niğde'de yoğun kar yağışı nedeniyle okullar bir gün tatil edildi.
Niğde Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, il genelindeki tüm okullarda eğitim ve öğretime 1 gün ara verildiği bildirildi.
Açıklamada, okullarda eğitime 13 Aralık Cuma günü devam edileceği belirtildi.
ORDU (AA) - Ordu'da Ünye ve Fatsa ilçe merkezleri dışındaki ilk ve orta dereceli okullarda yarın eğitime 1 gün ara verilecek.
Ordu Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, kötü hava şartlarının devam etmesi üzerine Ünye ve Fatsa ilçe merkezlerindeki okullar hariç, il genelindeki ilk ve orta dereceli okullarda eğitime yarın ara verileceği belirtildi.
Açıklamada, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile memurların da yarın idari izinli sayılacağı ifade edildi.
RİZE (AA) - Rize'de etkili kar yağışı nedeniyle il genelindeki okullarda yarın eğitime bir gün ara verileceği bildirildi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, dün geceden itibaren etkisini artıran kar yağışı nedeniyle Rize genelinde ilk, orta ve lise düzeyindeki okullarda eğitime 12 Aralık 2013 Perşembe ara verileceği belirtildi.
Açıklamada, yörede kar yağışının etkisini sürdürdüğü kaydedildi.
SAMSUN (AA) - Kar yağışı nedeniyle il genelindeki tüm ilk ve orta dereceli okullar ile üniversitelerde yarın eğitime 1 gün ara verilecek.
Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, dün akşam saatlerinden itibaren devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle il genelindeki tüm okullarda yarın eğitime 1 gün ara verilecek. Yetkililer, Meteoroloji Bölge Müdürlüğünden kar yağışının yarın da devam edeceği bilgisini edindiklerini, bu nedenle eğitime ara verildiğini kaydetti.
Öte yandan Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile Canik Başarı Üniversitesinde de yarın eğitime ara verilecek.
SİİRT (AA) - Siirt'te etkili olan kar nedeniyle il genelinde okullarda eğitime 2 gün ara verildi.
Vali Ahmet Aydın, AA muhabirine, il genelindeki tüm okulların 2 gün tatil edildiğini söyledi.
İlde kar yağışının etkisini sürdürdüğünü ifade eden Aydın, bu nedenle aldıkları karar doğrultusunda 12 Aralık Perşembe ve 13 Aralık Cuma günü il genelinde eğitime ara verildiğini belirtti.
ŞIRNAK (AA) - Şırnak'ta etkili olan kar nedeniyle eğitime iki gün ara verildi.
Valilikten yapılan açıklamada, kar yağışı ve olumsuz hava koşullarından etkilenen kent merkezi ve merkeze bağlı köyler ile Güçlükonak, Beytüşşebap, İdil ve Uludere ilçesi ile bu ilçelere bağlı köylerdeki tüm eğitim kurumlarında eğitime iki gün ara verildiği bildirildi.
Açıklamada, söz konusu yerleşim yerlerinde kamuda çalışan engelli ve hamile personelin de iki gün idari izinli sayılmasının uygun görüldüğü belirtildi.
TRABZON (İHA) - Trabzon şehir merkezinde okulların yarın da tatil edildiği öğrenildi.
İl Mili Eğitim Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, Trabzon şehir merkezinde okulların yoğun kar yağışı nedeniyle yarın da tatil edildiği bildirildi.
VAN (AA) - Van merkez ve merkeze bağlı köylerde, kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün süreyle ara verildi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, Hıfzıssıhha Kurulu Kararı ile il merkezi ve merkeze bağlı köylerde, ulaşımda meydana gelebilecek olumsuzlukları dikkate alarak, ilk ve orta dereceli okullarda yarın eğitim ve öğretime ara verildiğini bildirildi.
Tatil haberleri geldikçe güncellenecektir

    

Kaynak: www.memurlar.net Kar Tatili Ne Kadar Sürecek,hangi illerde kar tatili edildi 12.12.2013, kar yağışından tatil olan iller ilçeler 12.12.2013 ,kar tatili hangi illerde kardan okullar tatil,afyon,bilecik,eskişehir,kars,ağrı,ardahan,bitlis,yozgat,zonguldak,karabük,kastamonu,12.12.2013, kar tatili memur engelli memur hamile memura kar tatili 12.12.2013,Kar Tatili Olan İller nereler, Kar tatili nerelerde,  Okullarda kar tatili olan iller hangileri, 12 Aralık 2013 Kar Tatili Olan İller İlçeler - Kar Tatili Olan Okullar 12 Aralık 2013,Türkiye geneli kar tatili olan iller Kar Tatili Olan İller, Kar Tatili Olan Okullar, Hangi İllerde Okullar Tatil, kar tatili nerelerde, hangi illerde kardan okullar tatil,afyon,bilecik,eskişehir,kars,ağrı,ardahan,bitlis,yozgat,zonguldak,karabük,kastamonu,kar tatili oldumu, kar tatili kaç gün,istanbul,ankara,malatya,elazığ,diyarbakır,bitlis,muş,van,rize,trabzon,giresun,tokat, 12 aralıkta kar tatil edilen okullar

Etiketler:

~ TVGundemi.blogspot.com ~ :
TVGündemi sitemizde en güncel dizilerin tekrarlarını, canlı maç anlatımlarını, tv dizilerinin özetleri, tv yarışmalarının tekrarlarını, maç özetlerini, filmlerin HD çekimlerini, Full HD ve tek parça olarak izleyebilirsiniz !