10 Aralık 2013 Galatasaray Juventus Maçı Bilet Fiyatları


Galatasaray Juventus maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Galatasaray 27 Kasım'da Real Madrid  deplasmanına çıkacak. 10 Aralıkta oynanacak olan bir diğer önemli Avrupa maçı ise, Galatasaray Juventus maçı.  Şampiyonlar Lig'i B grubu maçı Galatasaray
Kopenhag maçının ardından. 27 Kasım'da Galatasaray, Real Madrid deplasmanına çıkacak. 10 Aralıkta oynanacak olan bir diğer önemli Avrupa maçı ise, Galatasaray Juventus maçı.
Galatasaray Juventus maçı ne zaman, saat kaçta?  Galatasaray'ın Bernabeu'dan olasi bir yenilgiyle dönmesi, Juventus'un da Kopenhag'ı dize getirmesi halinde avantaj İtalyanlar'a geçecek. Galatasaray için bu noktada 10 Aralık'taki Juventus mücadelesi kader sınavı haline geliyor. Juventus'un Arena'ya 6, Cimbom'un 4 puanda çıkması durumunda zafer olmazsa olmaz şart olarak görünüyor. beraberlik ise İtalya'ya yarayacak. Şampiyonlar Ligi serüvenine devam eden temsilcimiz Galatasaray İtalyan devi Juventus ile karşılaşacak.


Maçın bilet fiyatları  henüz netleşmedi ama satışlar Biletix üzerinden yapılacak.
0 Aralık 2013 Galatasaray Juventus Maçı Bilet
Fiyatları 10.12.2013,galatasaray juventus maçının
biletleri ne zaman satışa çıkacak ,gs juventus maçı
biletix bilet fiyatları karaborsa bilet 10.12.2013

Etiketler:

~ TVGundemi.blogspot.com ~ :
TVGündemi sitemizde en güncel dizilerin tekrarlarını, canlı maç anlatımlarını, tv dizilerinin özetleri, tv yarışmalarının tekrarlarını, maç özetlerini, filmlerin HD çekimlerini, Full HD ve tek parça olarak izleyebilirsiniz !